רצים ללא גבולות

הצטרפו עכשיו לקבוצת הריצה בירושלים שפורצת את גבולות העיר

עמותת רצים ללא גבולות מזמינה אתכם להיות חלק מקבוצת ריצה בירושלים שפורצת את כל גבולות העיר

עמותת רצים ללא גבולות נוסדה בשנת 2014 על ידי ספורטאים, שהחלו להקים קבוצת ריצה בירושלים לנוער, במטרה לספק פלטפורמה לאימונים, אינטראקציות ושיתופי פעולה בין צעירים מכל רחבי העיר. הפעילות שלנו מייצרת אווירה רב תרבותית שמשלבת את כל הקהילות בירושלים. אנחנו נעזרים בריצה כדי להעצים את הביטחון העצמי של המשתתפים בקבוצות ריצה, לתת הזדמנות לבנות קשרים חדשים ולסייע ביצירת מנהיגים עתידיים.

בני נוער המעוניינים להשתתף בפעילות – לחצו כאן ושלחו מייל עם הביטוי קבוצת ריצה בירושלים ונחזור אליכם להשתתפות בחינם 

נגן וידאו

בני נוער מקבוצות הריצה של רצים ללא גבולות משתתפים במרוצים בחו"ל

האימונים מועברים על ידי מאמנים מקצועיים בעלי הכשרה וניסיון רב. קבוצות הריצה בירושלים מתאמנות על בסיס שבועי ושמה דגש רב על נושא השותפות והדו קיום בין המשתתפים. אנשים מכל הרמות מוזמנים להשתתף בפעילויות, כאשר האימונים מתחילים ברמה בסיסית ומתקדמים בצורה הדרגתית. 

האימונים מובנים בצורה שתכין את המשתתפים למרתונים ומרוצים בארץ ובחו"ל. בנוסף למרוץ השנתי בחו"ל וכן ההשתתפות במרתון ירושלים, צפויים רצי הקבוצה להתחרות השנה גם במרתון תל אביב.

משתתפי קבוצת הריצה יזכו לייצג את ירושלים במרוצים בין-לאומיים. בשנים הקודמות השתתפו הצעירים במרוצים במילאנו, לונדון וברלין ופגשו קבוצות ריצה מגוונות מאוד. זאת הזדמנות נדירה שבה צעירים ממערב ומזרח ירושלים מייצגים את העיר ביחד ומשקפים מציאות אחרת על החיים בירושלים.

עמותת רצים ללא גבולות מפיקה מרוץ משלה כל שנה, זה המרוץ השני בגודלו אחרי מרתון ירושלים. המטרה שלנו היא לספק חווית ריצה ייחודית בירושלים ולכן המרוץ מתקיים במסלול ריצה ייחודי המחבר בין 2 חלקי העיר – על צלע ההר שבין שכונת אבו טור לשכונת ג'בל מוכאבר. 

משנת 2015 הפקנו עד היום 8 מרוצים משותפים ליהודים וערבים ולקחו בהם חלק, מעל ל-3000 רצים מכל רחבי הארץ.

נגן וידאו
גיבוש בחוף הים בנתניה של קבוצת הריצה בירושלים של לרצים ללא גבולות
גיבוש בחוף הים בנתניה של קבוצת הריצה בירושלים של לרצים ללא גבולות

חוויות בני הנוער מעונת האימונים 2019-2020 מקבוצת הריצה בירושלים:

החוויה הייחודית של איתי

קוראים לי איתי, והשנה הצטרפתי ל"רצים ללא גבולות". כבר מהאימונים הראשונים הייתה אווירה נעימה וכולם דאגו אחד לשני, למרות פערי השפה – עודדנו אחד את השני בעברית ובערבית במהלך הריצה, מה שעזר ונתן הרגשה טובה.

אני זוכר שבאחד הימים הייתה ארוחה משותפת של כל הקבוצה אחרי האימון, וזו הייתה הזדמנות מצוינת לכולם לדבר קצת, לשתף בדברים מהחיים וללמוד להכיר יותר טוב אחד את השני. מהר מאוד הרגשתי שהקשרים בינינו נוצרים, דבר שלא היה קורה ללא המסגרת של הקבוצה שתמכה כל הזמן.

ההצטרפות לקבוצה העניקה לי כל כך הרבה חוויות טובות בזמן הקצר הזה ואני מקווה שבקרוב נוכל לחזור להיפגש ולהמשיך בפעילות.

ואסים סוגר שנה שנייה בקבוצת הריצה

כבן אדם שאוהב לנסות דברים חדשים ולקחת סיכונים, החלטתי להירשם לקבוצת הריצה לפני שנתיים. במסע שלי עם רצים ללא גבולות הייתה לי הזדמנות לקחת חלק בפרויקט ייחודי וחוויתי.

השתתפותי בקבוצת הריצה עזרה לי לשפר את הכושר והיכולת הפיזית שלי בנוסף לצור קשרים חדשים עם נערים מכל רחבי העיר. בשנתיים האחרונות התפתחתי גם פיזית וגם חברתית, והצלחתי להכיר לא רק אנשים חדשים אלא גם את עצמי ואת היכולות שלי.

החוויה הבלתי נשכחת הייתה במרתון ברלין, כל הקבוצה יצאה למשלחת כדי להשתתף במרתון, שם אנחנו רצנו ביחד, הסתובבנו ברחבי ברלין ובילינו בערב ושיחקנו משחקים.

אני מאוד מרוצה מהאימונים ופעילויות הגיבוש וגאה להיות חלק מסיפור ההצלחה של רצים ללא גבולות.

קבוצת ריצה יהודית ערבית בירושלים
קבוצת ריצה יהודית ערבית - שוברת את גבולות ירושלים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *