רצים ללא גבולות

רצים ללא גבולות מתכננת להשתתף לראשונה
במרתון תל אביב 2021

לאחר שהחמיצה את מרתון תל אביב 2019
ואחרי 5 שנים רצופות במרתון ירושלים - עמותת הדו קיום,
רוצה להשתתף במרוץ תל אביב היוקרתי ב-2021

עמותת הדו קיום הירושלמית, רוצה לזכות במקצי מרתון תל אביב 2021 באחד מהמקומות הראשונים ולזנק לליגה של הגדולים. זאת, לאחר שלא יכלה להשתתף במרתון תל אביב 2020 וכן במרוץ של 2019, בשל סמיכותו למרתון ירושלים ולמרות קשיים רבים בהכנות למרוץ תל אביב היוקרתי, אותם היא חווה כתוצאה מהשלכות משבר הקורונה.

העמותה היהודית-ערבית, שהשתתפה במרוצי מרתון ירושלים (לא כולל מרתון ירושלים 2020 שבוטל בשל הקורונה), רוצה לנסות ולהעניק לבני הנוער שהיא מאמנת, חוויה ייחודית ונסיון תחרותי משמעותי, במירוץ תל אביב היוקרתי. זאת, למרות קשיים רבים ביצירת רצף אימונים כהכנה למרתון: הסגר על שכונות במערב ובמזרח ירושלים מקשה מאוד על אימונים סדירים, שמוחלפים לעיתים ע"י אימונים בזום.

עם זאת, למרות הקשיים העמותה הגדילה לאחרונה את כמות בני הנוער הלוקחים חלק בפעילויותיה והיא בונה על מרתון סמסונג תל אביב כאחד ממירוצי השיא בשנת האימונים שלה. מרוץ ההכנה למרוץ תל אביב, יהיה מרוץ ירושלים היהודי-ערבי ה-9 אותו צפויה עמותת רצים ללא גבולות לקיים ב-20 לנובמבר 2020. לפניכם סרטון המציג את מירוץ ירושלים היהודי-ערבי:

לאחר 5 שנים במרתון ירושלים רצים ללא גבולות רוצים לזכות במקומות הראשונים במרוץ היוקרתי - מרתון תל אביב
רצים ללא גבולות רוצים לזכות במקומות הראשונים במירוץ היוקרתי של מרתון תל אביב

ברצים ללא גבולות בונים על מירוץ תל אביב

בני הנוער של העמותה שחרטה על דגלה את קבלת האחר, רצו מאוד להשתתף במרתון תל אביב 2020, אך בשל סמיכות הזמנים למרתון ירושלים הדבר לא התאפשר. לצערם, בסופו של דבר הם יצאו קרחים מכאן ומכאן, כי גם מרתון ירושלים, אותו יזם ניר ברקת ב-2011, לא התקיים והם גם פספסו את ההרשמה הקבוצתית למרוץ התל אביבי.

השנה צפויה קבוצות הריצה לנוער להירשם ל-2 המרתונים מכיוון שקיים פער של כמעט חודש ביניהם – בעוד שהמרוץ התל אביבי צפוי להתקיים ב-19.2.2021 ומרתון ירושלים 2021 צפוי להתקיים ב-12.3.2021.

בני הנוער שבקבוצה משתוקקים להשיג תוצאות טובות ולזכות באחד מהמקומות הראשונים בקטגוריית הנוער במירוץ תל אביב היוקרתי, למרות הקושי העצום שבכך. בנוסף תנסה העמותה לבנות קבוצת ריצה גדולה שתורכב גם מאוהדים ובוגרי תוכניות הנוער מכל הזמנים.  

לאחר שהחמיצה את מרתון תל אביב 2019 רצים ללא גבולות, מתכננת להשתתף לראשונה במרתון תל אביב 2021
לאחר שהחמיצה את מרתון תל אביב 2019 רצים ללא גבולות, מתכננת להשתתף לראשונה במרתון תל אביב 2021
קבוצת הנוער של רצים ללא גבולות
בונים על מירוץ תל אביב - קבוצת הנוער של רצים ללא גבולות
בקרוב במרוץ תל אביב - רצים ללא גבולות במרתון ירושלים
בקרוב במרוץ תל אביב - רצים ללא גבולות במרתון ירושלים

מרוץ ההכנה של רצים ללא גבולות

מרוץ ההכנה של עמותת רצים ללא גבולות למרתון סמסונג תל אביב, צפוי להתקיים בנובמבר 2020, במידה ויאפשרו זאת הרשויות בשל מגפת הקורונה. זהו מרוץ מסורתי המתקיים על מסלול מרהיב המחבר בין שכונות במזרח ומערב ירושלים. המסלול הררי מאוד (הפרשי הגבהים בין הנקודה הנמוכה לגבוהה ביותר הם 190 מטר) ולכן הוא משמש מרוץ הכנה טוב גם למי שמשתתף במרתון ירושלים. 

בקטע הבא תוכלו לשמוע קצת יותר על מירוץ ירושלים של רצים ללא גבולות:

 

Facebook
Twitter
WhatsApp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *