רצים ללא גבולות

קוראים לאוהדי הפועל קטמון ירושלים להצטרף למרוץ ירושלים היהודי-ערבי

הקשר בין רצים ללא גבולות, המקדמת דו קיום דרך ספורט, להפועל קטמון ירושלים (הפועל ירושלים מאוגוסט 2020) החל עוד ב-2015. זאת, בשעה שהפועל קטמון העניקה לקמפיין הראשון של עמותת רצים ללא גבולות כרטיסי כניסה למשחקיה, אותם יכלה עמותת הריצה להעניק לתורמיה. 

בהמשך, לאחר שבקבוצת הנוער של רצים ללא גבולות זיהו שאחד מרצי הקבוצה הוא כדורגלן מוכשר המשחק בליגה הפלסטינית, הם שלחו אותו למבחנים אצל קבוצת הנוער של הפועל קטמון ירושלים. 

יו"ר הפועל קטמון ירון דוויק, אף המליץ לועדת פרס ירושלים לאחדות ישראל, שהקים ניר ברקת, להעניק את הפרס לעמותת רצים ללא גבולות. מכתב זה סייע רבות לזכייתה של עמותת רצים ללא גבולות בפרס ירושלים ב-2018, שהוענק לה ע"י נשיא המדינה רובי ריבלין.

קוראים לאוהדי ושחקני הפועל קטמון ירושלים להצטרף למירוץ ירושלים היהודי-ערבי

רצים ללא גבולות, קוראת לאוהדי, שחקני קבוצות ליגת השכונות, ליגת הנוער ושחקני הקבוצה הבוגרת להצטרף ולקחת חלק במירוץ ירושלים היהודי-ערבי שמתקיים כל שנה ומחבר בין 2 חלקי העיר. 

זהו מרוץ ירושלים השני בגודלו אחרי מרתון ירושלים ומשתתפים בו ארגונים וקבוצות רבות, ביניהן – קבוצות המגיעות מכל הארץ במסגרת עמותת יד ביד – שהרבה ילדים שהולכים לבית ספרה בירושלים משתתפים בליגת השכונות של הפועל קטמון ירושלים, בני נוער וקבוצת בוגרים מהגדה המערבית שמארגן מרכז פרס לשלום, קבוצה ענקית של סגל וסטודנטים מהאוניברסיטה העברית, קבוצות רצים מקצועיות (במרוץ השתתפו נציגים ממועדון ארוחת הבוקר ומהסוללים), קבוצת עובדי אינטל ומובילאיי וכן קבוצת תנועת נשים עושות שלום.

 

קבוצת הנוער של רצים ללא גבולות מזמינה את אוהדי הפועל קטמון ירושלים להשתתף במרוץ ירושלים היהודי-ערבי
רצי עמותת יד ביד מבית הספר הדו לשוני במרוץ ירושלים של רצים ללא גבולות
קבוצת הרצים של עמותת יד ביד מבית הספר הדו לשוני במרוץ רצים ללא גבולות

במרוץ יש הקפדה מיוחדת על נושא קבלת האחר – במרוץ יש 2 מנחים יהודי וערבייה הדוברים ב-2 השפות. זאת על מנת לאפשר שייכות לכל נער או נערה בפרט, ולכל משתתף שלוקחת חלק במרוץ המיוחד.

 

 

הזינוק למקצה הנוער במירוץ ירושלים היהודי-ערבי שמארגנת רצים ללא גבולות
Facebook
Twitter
WhatsApp